Shtëpi / Zgjidhjet

Lajme Dhe Ngjarje

 • Zgjidhja e transmetimit video me dron me rreze të gjatë
  Zgjidhja e transmetimit video me dron me rreze të gjatë
  2024-04-20
  Ndërsa kërkesa për transmetimin e videove me rreze të gjatë WiFi në tregun e lodrave të dronëve vazhdon të rritet, ne jemi të ngazëllyer të prezantojmë BL-M8197FH1+BL-M8812CU2, një zgjidhje e modulit wireless me kosto të ulët dhe me performancë të lartë.Avantazhi kryesor i kësaj zgjidhjeje qëndron në aftësinë e tij për të mbështetur një brez të ngushtë prej 10 MH
  Lexo më shumë
 • Kyçja inteligjente e dyerve
  Kyçja inteligjente e dyerve
  2024-04-20
  Një kërkesë kryesore e bllokimit të ri inteligjent të derës është që ajo duhet të jetë në gjendje të lidhet lehtësisht me sistemin Wi-Fi të shtëpisë, duke i lejuar përdoruesit të aktivizojnë funksionet e kyçjes/zhbllokimit në mënyra të shumta.Kyçet inteligjente kërkojnë jetëgjatësi të optimizuar të baterisë dhe fuqi dalëse, veçori të përmirësuara sigurie dhe gjurmë më të vogla. Për s
  Lexo më shumë
 • Karta e rrjetit USB me dy breza Wi-Fi BL-WN351AX
  Karta e rrjetit USB me dy breza Wi-Fi BL-WN351AX
  2024-04-20
  Karta e rrjetit Wi-Fi USB me dy brezaBL-WN351AXPërshkrimWN351AX Karta e rrjetit USB me dy breza Wi-Fi bazohet në protokollin e avancuar të rrjetit me valë IEEE 802.11n/ax.Karta ofron shpejtësi transmetimi deri në 286 Mbps dhe transmetim më efikas të të dhënave në LAN.Ai siguron enkriptim të të dhënave WEP dhe WPA/WPA-P
  Lexo më shumë
 • AX3000 Router Wi-Fi me dy breza pa tela me 6 BL-AX3000
  AX3000 Router Wi-Fi me dy breza pa tela me 6 BL-AX3000
  2024-04-20
  AX3000 Wi-Fi me dy bandë Wi-Fi 6 RouterBL-AX3000 Veçoritë• IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax• 2.4GHz &5.15GHz~5.25GHz&5.725GHz~5.825GHz~5.825GHz frekuenca 3 × AN funksionon × Porta LAN Gigabit• 5× Antena me Performancë të Lartë• Protokollet: IPv4, IPv6• EasyMesh të mbështetur• Llojet WAN: Dyna
  Lexo më shumë
Distrikti Guangming, Shenzhen, si një bazë kërkimi dhe zhvillimi dhe shërbimi tregu, dhe e pajisur me më shumë se 10,000 m² punëtori të automatizuara të prodhimit dhe qendra të magazinimit logjistik.

Lidhjet e Shpejta

Lini një mesazh
Na kontaktoni

Kategoria e produkteve

Na kontaktoni

   +86- 13923714138
  +86 13923714138
   Email biznesi: sales@lb-link.com
   Mbështetje teknike: info@lb-link.com
   Email-i i ankesës: ankesa@lb-link.com
   Selia e Shenzhen: 10-11/F, Ndërtesa A1, parku i ideve Huaqiang, Guanguang Rd, distrikti i ri Guangming, Shenzhen, Guangdong, Kinë.
 Fabrika Shenzhen: 5F, Building C, Nr.32 Dafu Rd, Longhua District, Shenzhen, Guangdong, China.
Fabrika Jiangxi: LB-Link Industrial Park, Qinghua Rd, Ganzhou, Jiangxi, Kinë.
E drejta e autorit © 2024 Shenzhen Bilian Electronics Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.| Harta e faqes | Politika e privatësisë