Lidhje e jashtëzakonshme Wi-Fi
Teknologjia më e re WI-FI 7 për zonat e aplikimit
LEXO MË SHUMË >
  AR/VR        Projektor        UAV        Kamera
banderolë-1
Rreth Nesh
B-Link Electronic Limited përqendrohet në zhvillimin, prodhimin dhe shpërndarjen e moduleve të komunikimit me valë, përshtatës/dongle pa tel, ruter wifi dhe pajisje periferike.Gama e produkteve tona përfshin IEEE802.11 a/b/g/n/ac /ax, BT, Cat.1bis, PLC, valë milimetrash, Sub1G, Zigbee, AIoT dhe zgjidhje rrugësh.
LEXO MË SHUMË >
banderolë-2
Rrjeti pa tel Premium Mesh
Gjerësia mbresëlënëse e brezit wifi, mbulim gjithëpërfshirës i territorit 
LEXO MË SHUMË >

KATEGORIA E PRODUKTEVE

Shenzhen Bilian Electronics Co., Ltd. është e angazhuar kryesisht në R&D, prodhimin dhe shitjet e moduleve të komunikimit pa tel, zgjidhjet e sistemit, pajisjet periferike dhe pajisjet audio-vizuale, duke përfshirë IEEE802.11 a/b/g/n/ac /ax , BT, Cat.1bis, PLC, valë milimetrike, Sub1G, Zigbee, AIoT dhe zgjidhjet e rrugëzimit, etj.

LB-LINK: Një Ndërmarrje Lider në Industrinë e Hardware të Rrjetit

Shenzhen Bilian Electronics Co., Ltd. është një kërkim dhe zhvillim profesional i pajisjeve të komunikimit në rrjet, prodhim dhe shitje, dhe është i përkushtuar ndaj Internetit të Gjërave, Internetit, shtëpisë së zgjuar, komunitetit të zgjuar, harduerit të rrjetit të qytetit të zgjuar, softuerëve dhe shërbimeve, industrisë transportuese 4.0 komunikimet celulare me valë Kompani komunikimi e teknologjisë së lartë për produktet e terminaleve të rrjetit dhe zhvillimin e moduleve.
0 +
Themeluar në
0 +
+
Fabrika ka nje siperfaqe prej
0 +
+
Punonjësit e Kompanisë
0 +
+
Prodhimi Lne

Zgjidhje të avancuara të lidhjes

Ndihmoni për të arritur lehtësisht përmirësime inteligjente

Shërbimet e Para-Shitjes

  Konsultimi i produktit: Ekipi ynë i shitjeve do t'ju ofrojë informacion të detajuar të produktit, duke përfshirë veçoritë, performancën, specifikimet dhe çmimet, për t'ju ndihmuar të kuptoni produktet tona.
  Mostrat: Për t'ju ndihmuar të kuptoni më mirë performancën dhe cilësinë e produktit, ne mund të ofrojmë shërbime të mostrës.
  Shërbimi i personalizimit: Për kërkesat tuaja të veçanta, përfaqësuesit tanë të shitjeve dhe menaxherët e produkteve mund të ofrojnë shërbime të personalizuara për të përmbushur nevojat tuaja individuale.

Shërbimet në shitje

  Përpunimi i porosive: Ne do t'i përpunojmë porositë tuaja menjëherë për të siguruar dërgimin në kohë të produktit.
  Ndjekja e logjistikës: Ne do të monitorojmë nga afër logjistikën për të siguruar që produktet t'ju dorëzohen në mënyrë të sigurt dhe në kohë.
  Mënyrat e pagesës: Ne mbështesim mënyra të ndryshme pagese si transferta bankare (offline ose online), Alipay/WeChat Pay (në platformat e tregtisë elektronike), etj., për lehtësinë tuaj.

Shërbimet pas shitjes

  Garancia pas shitjes: Ne premtojmë të ofrojmë një nivel të caktuar shërbimi pas shitjes për të siguruar që pajisjet tuaja të jenë të mbrojtura.
  Politika e kthimit dhe shkëmbimit: Nëse ka një problem cilësor me produktin, ne do të ofrojmë shërbime kthimi dhe shkëmbimi.
 Mbështetja  teknike : Nëse hasni probleme gjatë përdorimit, ekipi ynë teknik do të ofrojë shërbime të vazhdueshme të mbështetjes teknike.

Zgjeroni më shumë mundësi të botës dixhitale

LB-LINK krenohet me një ekip teknik profesional, jo vetëm me përvojë dhe ekspertizë të bollshme në industri, por gjithashtu duke mbajtur vazhdimisht trendet më të fundit të industrisë, duke siguruar që kompania të mbajë një pozicion udhëheqës në fushën e teknologjisë së komunikimit në rrjet.

LB-LINK ka krijuar një sistem të plotë të zinxhirit të furnizimit dhe ka krijuar marrëdhënie afatgjata të qëndrueshme me furnitorë me cilësi të lartë, duke siguruar cilësinë e produktit dhe efikasitetin e prodhimit.

Zgjeroni më shumë mundësi të botës dixhitale

4.jpg

Në epokën dixhitale që po evoluon me shpejtësi, Interneti i Gjërave (IoT) është bërë një urë e padukshme që lidh një sërë pajisjesh dhe shërbimesh, me modulet Wi-Fi dhe BLE (Bluetooth Low Energy) IoT që luajnë një rol kryesor si gurët kryesorë që ndërtojnë këtë urë.Ata lidhin hendekun midis fizikës

17 prill 2024
3.jpg

Në valën e dixhitalizimit, teknologjia e shtëpive inteligjente është bërë një trend i rëndësishëm në jetën moderne.Megjithatë, për shumë familje që zotërojnë pajisje tradicionale, zëvendësimi i tyre tërësisht me pajisje inteligjente të nivelit të lartë nuk është as ekonomik dhe as praktik.Për fat të mirë, aplikimi i moduleve Wi-Fi ofron

17 prill 2024
2.jpg

Rrjetet pa tela janë bërë një pjesë e domosdoshme e jetës sonë të përditshme në shoqërinë moderne.Megjithatë, ne shpesh hasim probleme me paqëndrueshmërinë e sinjalit dhe depërtimin e dobët të murit.Për fat të mirë, ardhja e teknologjisë Wi-Fi 6 ka sjellë një epokë të re, duke u dhënë lamtumirën zonave të vdekura dhe duke na sjellë një fas

17 prill 2024

CITET FALAS

Nëse keni ndonjë kërkesë, ju lutemi na kontaktoni me email ose na kontaktoni me telefon.
Distrikti Guangming, Shenzhen, si një bazë kërkimi dhe zhvillimi dhe shërbimi tregu, dhe e pajisur me më shumë se 10,000 m² punëtori të automatizuara të prodhimit dhe qendra të magazinimit logjistik.

Lidhjet e Shpejta

Lini një mesazh
Na kontaktoni

Kategoria e produkteve

Na kontaktoni

   +86- 13923714138
  +86 13923714138
   Email biznesi: sales@lb-link.com
   Mbështetje teknike: info@lb-link.com
   Email-i i ankesës: ankesa@lb-link.com
   Selia e Shenzhen: 10-11/F, Ndërtesa A1, parku i ideve Huaqiang, Guanguang Rd, distrikti i ri Guangming, Shenzhen, Guangdong, Kinë.
 Fabrika Shenzhen: 5F, Building C, Nr.32 Dafu Rd, Longhua District, Shenzhen, Guangdong, China.
Fabrika Jiangxi: LB-Link Industrial Park, Qinghua Rd, Ganzhou, Jiangxi, Kinë.
E drejta e autorit © 2024 Shenzhen Bilian Electronics Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.| Harta e faqes | Politika e privatësisë